Bizden Haberler

 

Adres :

Genel Müdürlük :

Aydınevler Mh. Selçuk Bey Cd.
Aşık Veysel Sk. No: 14/A
Küçükyalı - Maltepe - İstanbul

 

Telefon Numaralarımız

Tel : 0216 518 23 00 - 0216 367 87 15

Faks : 0216 367 84 61

Gsm : 0532 253 05 07 - 0532 342 60 46
           0532 342 60 48

 

Email

E-mail : info@jetkimya.com

 

Jet Kimya Sanayi

 • Biz Jet Kimya Sanayi olarak 1982 yılında bugüne kadar temizlik (mamulleri) üretim ve pazarlama sektöründe sizler için vardık ve yine sizlerle birlikte varolmaya devam edeceğiz. En zor koşul ve zamanlarda dahi Türkiye'nin kalkınmasında yaptığı yatırımlarla öncü bir kuruluş olma yolunda kalite olağanı ve doğruluktan ödün vermeyen tavırları ile başlayan şirket yaşamı kaliteden taviz vermeksizin ürettiği tüm ürünleri insanına hizmet , çevreye saygılı ve sağlıklı şeklide sunma yolunda ilerlemektedir. 
 • ÖZGEÇMİŞ ;
  Türkiye'mizin metropolü olan İstanbul ilinin Küçükyalı ilçesinde şirketimizin ilk tohumları ; millet ve memleket sevdalısı olan sayın ŞEVKET KARA tarafından atılmıştır. 1982 yılında çelik tencere takımlarının piyasaya çıkmasıyla birlikte çelik eşya temizleyici ve parlatıcı ihtiyacı doğduğunu düşünmüş ve memleketin zaruri ihtiyaçlarından olan temizlik mamulleri üretim ve pazarlama sektörüne ilk adımını atmıştır.
  Daha bu sektörde kendi ürettiğini kendi pazarlayan biriyken müşterilerinden gelen talepler üzerine kedi kendini geliştirmiş ve kaliteli üretimin arttırılabilmesi için küçük bir atölyeden fabrika alma yolunda önemli adımlar atılmış, ve büyük başarılar elde etmiştir. Sizler için her zaman günümüzün gerçeklerini takip edecek gerekli yatırımlarını zamanında ve süratli bir şekilde yapmaktadır. Üretim yelpazesini : çelik eşya temizleyici ve parlatıcı ile başlayıp, piyasanın eksik ürünlerini ele alarak bugüne başlayıp, piyasanın eksik ürünlerini ele alarak bugüne kadar sizlerin desteğiyle 110 çeşit ürüne ulaştırmıştır. En büyük amacımız hizmet kalitemiz, üretim teknolojimiz ve ekonomik tasarılarımız ile müşterilerimizin akıllarında "farklı ve özel" kalmanın gururunu yaşamaktadır.
  Halen siz değerli müşterilerimizin ve halkımızın desteğiyle gelişimimize devam ediyoruz. İnsanımız tüm ürünlerin düşük maliyetli, kaliteli ve en güzeline layıktır.
 • ŞEVKET KARA
  Yönetim Kurulu BAŞKANI